KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804559
nr 1280 4559
Beppe Wolgers
(1928-1986), Sverige
Oljemålning, "Oasen". Signerad, "Inspirerad av Jens, 7år". Olja på duk, 49x60cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:49:43
1.000 kr
1.200 kr
Beppe Wolgers
Läs mer om Beppe Wolgers